ALTEP

   Компанія Альтеп-центр була заснована в 2005 році. Тоді у засновників компанії був уже 10-річний досвід в котельному бізнесі, завдяки чому нововведені на ринок продукти відразу домоглися визнання з боку користувачів. З самого початку нашим пріоритетом був інтенсивний розвиток. Застосовуючи на практиці не тільки багаторічний досвід, а й новітні досягнення техніки, ми постійно підвищуємо якість пропонованих виробів, щоб задовольнити очікування наших клієнтів.

   Колектив висококваліфікованих працівників і постійне впровадження новітніх технологічних рішень дозволяє нам покращувати дизайн і якість пропонованих котлів. Ефект співпраці з Інститутами і іншими заводами виробляють котли ц.о. - це сучасні і екологічні рішення, позитивно впливають на модернізацію і вдосконалення наших продуктів.
Екологія та сертифікати

   Котли мають екологічний атестат і сертифікат емісійно-енергетичних випробувань, здійснених повноважними організаціями. виробляє такі котли:

Котли типу KT-1E, KT-2E, що діють в цілодобовій системі (завантаження раз на добу), керовані мікропроцесорним регулятором;
«Універсальні» тип KT-3E, з можливістю спалювання вугільної дрібниці в системі середньо-цілодобової, оснащені регулятором тяги або контролером і повітродувкою.
Автоматичні твердопаливні котли KT-2E-SH, KT-3E-SH, з шнекової подачею палива з бункера в топку, що скорочує обслуговування котла до мінімуму.

Показано 2 результати