GrosS

   Компанія «Українська Сантехническая Компанія» більше 15-ти років займається виробництвом і продажем широкого спектру сантехнічної продукції, який охоплює всі сфери водо, тепло і газоспоживання як в індивідуальних, так і в промислових обсягах.

Продукція, яка надається компанією «Українська Сантехническая Компанія», виготовляється тільки з якісного імпортного сировини на високотехнологічному європейському обладнанні. Весь асортимент продукції проходить належний контроль якості і має всі необхідні сертифікати для використання в Україні.

«Українська Сантехническая Компанія», пропонує  найбільш оптимальний асортимент продукції..

Ми готові запропонувати Вам: кращу якість і оптимальні ціни, безпосередньо від заводу-виробника, з необхідною гарантією оригінальності і якості даного продукту.

«Українська Сантехническая Компанія» вдячна Вам за подальшу взаємовигідну і партнерську співпрацю в даній сфері бізнесу.

Компанія «Українська Сантехническая Компанія» надає професійні послуги в сфері забезпечення продукцією і комплектуючих для систем опалення, водо- і газопостачання.

Наша компанія виступає на ринку України як виробник, постачальник і офіціальнімй ексклюзивний представник торгової марки FIV - Emmeti.

Частина продукції нашої компанії виробляється під брендом «GROSS»:

- сертифікована металопластикова труба Гросс;

- поліпропіленова, армована, незачістная труба Гросс;

- лічильники обліку води, газу, тепла та електричества Гросс (сертифіковані і занесені в гост реєстр);

- шланги для води і голки в металевій оплете.

Також у нас можна придбати: запірну арматуру; змішувачі; лічильники води, газу; радіатори опалення; шланги для води, газу; труби і фітинги; насоси та іншу продукцію авторитетних виробників

Наша компанія йде в ногу з часом стежачи за всіма новинками на ринку і пропонуючи постійне оновлення асортименту що б полностю відповідати викликам ринку.

Показано 2 результати